KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14088432
nr 1408 8432
Arvid Knöppel
(1892-1970), Sverige
Färgkrita, Signerade, vargar, 34x35cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:26:10
100 kr
150 kr
Arvid Knöppel
Läs mer om Arvid Knöppel